| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| انرژی سلولی | 1.85 وات ساعت |
| نوع باتری | باتری شارژ پذیر لیپو |
|---|---|
| شماره مدل | UNM503035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM502533 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۳۷۰mAh |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM802844 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM351225 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 90 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 6.0*50.5*80.5mm |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |