| نوع باتری | بسته های باتری NiMH |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 4.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 900 میلی آمپر ساعت |
| ابعاد باتری | حداکثر 44*30*19 میلی متر |
| حالت ترکیبی | چهار باتری نوع L |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 350 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/350mA |
| نوع باتری | سلول قابل شارژ لیتیوم یون 21700 |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 4000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.6 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 2.5 ولت |
| شارژ استاندارد | CCCV، 2A، 4.20 ولت، قطع 200 میلی آمپر |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 520 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| شکل و رنگ | منشوری، نقره ای |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1850 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/1850mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.55*40.3*74.0mm |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 70 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| نوع باتری | سلول لیتیوم یون استوانه ای |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 2500mAh@0.2C |
| ولتاژ اسمی | 3.6 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 2.5 ولت |
| حداکثر جریان شارژ مداوم | 4A |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ظرفیت | 550mah |
| ولتاژ | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/550mA |
| ابعاد سلولی | 5.5*25.5*40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان تخلیه / شارژ / تخلیه | 1C/300mA |
| نوع باتری | باتری LiPO |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/160mA |
| ابعاد سلول باتری | حداکثر 3.9 * 15.5 * 28.5 میلی متر |