| نوع باتری | باتری لیتیوم یونی ولتاژ بالا پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1700 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1700 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| اندازه سلول باتری | MAX 8.5(T)x36.0(W)x39.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602728 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 480 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 500 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 350 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/350mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون پلیمر |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 900 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 6.0*30.5*48.5mm |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.0*30.5*50.5mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM441718 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 110 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 120 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری های لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1850 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/1850mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.55*40.3*74.0mm |
| نوع باتری | باتری قابل شارژ مجدد لیتیوم پلیمر |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM423040 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 460 میلی آمپر ساعت |