| نوع باتری | لیتیوم پلیمر، باتری لیتیوم یون، باتری لیپو |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون پلیمری سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 110 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ پایانی | 3.0 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=110mAh) |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری های لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری های LiPO سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1150 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/1150mA |
| ابعاد سلول باتری | MAX 3.8(T)x48.5(W)x60.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 4.5(T)x27.0(W)x82.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/1500mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| شکل و رنگ | منشوری، نقره ای |
| حداکثر اندازه سلول | 10*30*40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 10.1(T)x30.0(W)x50.5(L)mm |