| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM481240 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 185 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/185mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM682329 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 520 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 540 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| حداقل ظرفیت | 2000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.5x40x67.5mm (T*W*L) |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| مدل | UNM372328 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 220 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 5.1(T)x37.0(W)x61.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM393548 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 820 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/820mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM823046 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1240 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM722233 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 580 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/580mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM301235 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 100 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 100 میلی آمپر ساعت |