| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM911775 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1340 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1340mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM753440 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 950 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/950mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM902536 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 800 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/800mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM451012 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۳۷ میلی آمپر |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/37mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM963872 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3700mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/3700mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM472023 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 165 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/165mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM852530 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 650mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/650mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM1260110 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 10000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/10000mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/1.5A |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون پلیمر |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 900 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 6.0*30.5*48.5mm |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.0*30.5*50.5mm |