| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM802844 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1030 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM502533 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۳۷۰mAh |
| ظرفیت معمولی | 390 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM112258 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1400mA |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| اندازه سلول باتری | حداکثر 10*30.5*40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 6.0*50.5*80.5mm |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.0*50.5*82.5mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM342028 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/160mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM463028 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 350 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/350mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM523436 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 550mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/550mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون پلیمر |
|---|---|
| مدل | UNM 803040 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 950 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ | 1.0C / 4.2V |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM923060 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2050 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 2100 میلی آمپر ساعت |