| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 10.1(T)x30.0(W)x50.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1850 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ابعاد بسته باتری | MAX 9.9(T)x34.5(W)x52.5(L)mm |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 4.5(T)x27.0(W)x82.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 150 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 5.1(T)x37.0(W)x61.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر اندازه بسته باتری | 8.1x30x50.5mm (T*W*L) |
| نوع | باتری LiPo سفارشی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداقل ظرفیت | 1100 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1120 میلی آمپر ساعت |
| شارژ/تخلیه استاندارد | 0.2C/220mA |
| باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| جریان شارژ و تخلیه | 0.2/1.0C |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون پلیمری سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 110 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ پایانی | 3.0 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=110mAh) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 80 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول | حداکثر 3.2 * 15.5 * 25.5 میلی متر |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه/دشارژ | 1.0C/80mA |