| نوع | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ولتاژ تخلیه | 3.0 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/600mA |
| نوع باتری | بسته باتری لیپو سفارشی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۶۲۰ میلی آمپر |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/620mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.7(T)x31.7(W)x30.0(L)mm |
| نوع باتری | بسته باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1250 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| جریان تخلیه مداوم (حداکثر) | 1CA = (1250 میلی آمپر) |
| اندازه بسته باتری | MAX 4.3(T)x42.0(W)x62.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 60 میلی آمپر ساعت |
| جریان تخلیه | 3.0 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1850 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/1850mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.55*40.3*74.0mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر T7.0*W34.0*H82.0mm |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=2000mAh) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 430 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=430mAh) |
| اندازه بسته باتری | MaxT5.0*W12.0*H75.0mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/200mA |
| ابعاد بسته باتری | 3.2 * 20.5 * 37.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یونی پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 150 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/150mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان تخلیه / شارژ / تخلیه | 1C/300mA |