| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| اندازه سلول باتری | حداکثر 10*30.5*40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیومی 18650 |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 3000mAh@0.2C |
| ظرفیت اسمی (حداقل) | 2900mAh@0.2C |
| ولتاژ اسمی | 3.6 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| نوع باتری | 7بسته باتری لی پلیمری 4 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 720 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 720 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| اندازه سلول باتری | MAX 7.8(T)x25.5(W)x32.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM352023 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 115 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 125 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری LiPo Rechargeabe استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 630 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 315mA/0.5C |
| حداکثر شارژ | 3A/3.0V |
| نوع باتری | باتری لیپو ولتاژ بالا 4.45 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 10000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.87 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.45 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 6000 میلی آمپر (0.6-4.45 ولت) |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ظرفیت | 550mah |
| ولتاژ | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/550mA |
| ابعاد سلولی | 5.5*25.5*40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 10.1(T)x30.0(W)x50.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM502530 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 320 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 350 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |