| نوع باتری | باتری منحنی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 20 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ پایان شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ پایان تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم منحنی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 17 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ پایان شارژ | 4.35 ولت |
| ولتاژ پایان تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم منحنی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 16mAh |
| ولتاژ پایان شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ پایان تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم منحنی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 22 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ پایان شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ پایان تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیپو منحنی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 20 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ پایان شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ پایان تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 6.0*50.5*80.5mm |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.0*50.5*82.5mm |
| نوع | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ولتاژ تخلیه | 3.0 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/600mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 430 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| اندازه بسته باتری (حداکثر) | 4.0 * 28.5 * 32.5 میلی متر |
| نوع باتری | 3باتری پلیمر لیتیوم 7 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 2000 میلی آمپر (1.0C-4.2V) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| رنگ | نقره |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |