| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/1.5A |
| نوع باتری | باتری لیپو ولتاژ بالا |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 280 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C |
| ابعاد باتری | حداکثر 4.8 * 22.0 * 30.0 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/200mA |
| ابعاد بسته باتری | 3.2 * 20.5 * 37.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری LiPO |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/160mA |
| ابعاد سلول باتری | حداکثر 3.9 * 15.5 * 28.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ غیر مجاز | 3.7 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1100 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1100mA |
| نوع | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 140 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ و دشارژ | 1.0C/140mA |
| نوع باتری | باتری قابل شارژ مجدد لیتیوم پلیمر |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| اندازه سلول باتری | حداکثر 8.0 * 30.5 * 40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 800 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه سلول باتری | MAX 8.0*20.0*50.5mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |