| نوع باتری | باتری های LiPO سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1150 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/1150mA |
| ابعاد سلول باتری | MAX 3.8(T)x48.5(W)x60.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری کوچک |
|---|---|
| ولتاژ | 3.7 ولت |
| ظرفیت | 60 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/60mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 3.0(T)x12.5(W)x21.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 350 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/350mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمر قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه سلول | 5.5 * 23.0 * 38.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 430 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=430mAh) |
| اندازه بسته باتری | MaxT5.0*W12.0*H75.0mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر T7.0*W34.0*H82.0mm |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=2000mAh) |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1850 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/1850mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.55*40.3*74.0mm |
| نوع باتری | بسته باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1250 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| جریان تخلیه مداوم (حداکثر) | 1CA = (1250 میلی آمپر) |
| اندازه بسته باتری | MAX 4.3(T)x42.0(W)x62.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری های لیتیوم پلیر سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 170 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| اندازه بسته باتری | MAX 3.6*20.0*29.0mm |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/450mA |
| ابعاد بسته باتری | MAX 6.0*22.5*40.5mm |