| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1.0C/200mA |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| حداقل ظرفیت | 2000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.5x40x67.5mm (T*W*L) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون پلیمر |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 900 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 6.0*30.5*48.5mm |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.0*30.5*50.5mm |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/500mA |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/1.0A |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/دشارژ | 1.0C/250mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.0 * 20.0 * 30.0 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 55 میلی آمپر ساعت |
| شارژ باتری | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 4.5x11.5x 22.5mm (T*W*L) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 10.2x 34 x 52.5mm (T*W*L) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 10.1(T)x30.0(W)x50.5(L)mm |