| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| اندازه سلول باتری | حداکثر 10*30.5*40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 750 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع ولتاژ تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 800 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/800mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 7.5(T)x20.5(W)x44.5(L)mm |
| نوع باتری | بسته باتری لیپو سفارشی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۶۲۰ میلی آمپر |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/620mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.7(T)x31.7(W)x30.0(L)mm |
| نوع باتری | 7بسته باتری لی پلیمری 4 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 720 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 720 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| اندازه سلول باتری | MAX 7.8(T)x25.5(W)x32.0(L)mm |
| نوع باتری | بسته باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1800 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| حداکثر جریان تخلیه | 1800 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| طول عمر چرخه | بیش از 500 بار |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| جریان شارژ | 0.2C/0.5C/1.0C |
| حداکثر جریان شارژ مداوم | 2600mA (2.0C) |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر T8.2 * W30.5 * H48.0 میلی متر |
| اندازه بسته باتری | حداکثر T17.4*W31.0**57.0mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1100 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ نیمینال | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 70 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |