| نوع باتری | باتری لی پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر اندازه سلول | 10*30.5*40.5 میلی متر |
| حداکثر اندازه بسته باتری | 10*30.5*42.5 میلی متر |
| نوع باتری | 3بسته باتری های قابل شارژ مجدد 7 ولت لی پولی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 5500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 2750 میلی آمپر (0.5C-NCM) |
| اندازه سلول باتری | MAX 8.5(T)x42.0(W)x56.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم بسیار نازک |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 45 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 45 میلی آمپر (1.0C-4.2V) |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 200 میلی آمپر (1.0C-4.2V) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM102540 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1250 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602728 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 480 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 500 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM 713540 |
| ولتاژ اسمی | 3.85 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1530 میلی آمپر ساعت (شارژ 0.2C/ تخلیه 0.2C) |
| ظرفیت معمولی | 1550 میلی آمپر ساعت (شارژ 0.2C/ تخلیه 0.2C) |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 60 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 چرخه (0.2C) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 210 میلی آمپر |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ابعاد سلول باتری | MAX 5.0(T)x20.5(W)x25.0(L)mm |
| ابعاد بسته باتری | MAX 5.0(T)x20.5(W)x27.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ظرفیت | 550mah |
| ولتاژ | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/550mA |
| ابعاد سلولی | 5.5*25.5*40.5 میلی متر |