| نوع باتری | باتری های قابل شارژ LiPO |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/400mA |
| ابعاد سلول باتری | MAX (T) 8.0* (W) 20.0* (H) 25.0mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان تخلیه / شارژ / تخلیه | 1C/300mA |
| نوع باتری | باتری Li-Po |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 260mAh |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/260mAh |
| ابعاد سلولی | حداکثر 3.2 * 27.5 * 30.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2300 ماه |
| ظرفیت معمولی | 2300 ماه |