| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 10.0(T)x20.0(W)x50.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM303034 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۲۹۰mAh |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/290mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM902536 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 800 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/800mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM813848 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1730 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1730mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM583850 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM454260 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 430 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=430mAh) |
| اندازه بسته باتری | MaxT5.0*W12.0*H75.0mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 10.1(T)x30.0(W)x50.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 80 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول | حداکثر 3.2 * 15.5 * 25.5 میلی متر |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه/دشارژ | 1.0C/80mA |