| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM462030 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 220 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/220mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM652450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM501232 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 145 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/145mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM441018 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 45 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/45mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM803560 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1900mAh |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1900mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM400930 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 80 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/80mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM561118 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 65 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/65mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM403040 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 530 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 550mah |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM683736 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1220 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1250 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM722233 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 580 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/580mA |