| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM481240 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 185 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/185mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 130 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/130mA |
| اندازه بسته باتری | حداکثر 4.7 * 10.5 * 38.0 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر T7.0*W34.0*H82.0mm |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=2000mAh) |
| نوع باتری | باتری های لیتیوم پلیر سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 170 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| اندازه بسته باتری | MAX 3.6*20.0*29.0mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM851228 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 230 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 240mAh |
| نوع باتری | 3باتری لیپو 7 ولت |
|---|---|
| شماره مدل | UNM503048 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 V |
| ظرفیت اسمی | 760 میلی آمپر ساعت |
| شارژ / جریان تخلیه | 0.2C/152mA (استاندارد)، 1C/760mA (حداکثر) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM102540 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1250 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM 713540 |
| ولتاژ اسمی | 3.85 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1530 میلی آمپر ساعت (شارژ 0.2C/ تخلیه 0.2C) |
| ظرفیت معمولی | 1550 میلی آمپر ساعت (شارژ 0.2C/ تخلیه 0.2C) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یونی پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 150 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/150mA |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمر، باتری لیتیوم یون، باتری لیپو |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/400mA |