| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM802018 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/200mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM103535 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1050 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1050mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM504050 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1170 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1170mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM454260 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM481834 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 270 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/270mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM442332 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/250mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM451458 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 155 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/155mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM472023 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 165 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/165mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM963872 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3700mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/3700mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM1260110 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 10000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/10000mA |