| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM450839 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 110 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/110mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM722233 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 580 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/580mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM105068 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3900 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/3900mA |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| مدل | UNM651545 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۳۷۰mAh |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/370mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM703540 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| نوع باتری | باتری LiPO |
|---|---|
| مدل | UNM422035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM112735 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM103339 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM982441 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1050 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1050mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM803560 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1900mAh |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1900mA |