| نوع باتری | باتری لیتیوم یون 21700 |
|---|---|
| ظرفیت تخلیه استاندارد | حداقل 4900 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت تخلیه نامی | حداقل 4750 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.63 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 60 میلی آمپر ساعت |
| جریان تخلیه | 3.0 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون سیلندر |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 2500mAh@0.2C |
| ظرفیت اسمی (حداقل) | 2400mAh@0.2C |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| نوع باتری | باتری های لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| شکل و رنگ | منشوری، نقره ای |
| حداکثر اندازه سلول | 10*30*40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| طرح طراحی | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 50 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 50 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 7.7(T)x30.5(W)x45.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM813848 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1730 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1730mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM673867 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2350 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/2350mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/400mA |