| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM471630 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 190 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/190mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | 603450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| انرژی | 4.44 وات ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM454260 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | مواد شیمیایی |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM103535 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1050 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1050mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM401419 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 50 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/50mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون پلیمر |
|---|---|
| مدل | UNM 803040 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 950 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ | 1.0C / 4.2V |
| نوع باتری | سلول قابل شارژ لیتیوم یون 21700 |
|---|---|
| ظرفیت تخلیه استاندارد | حداقل 4900 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت تخلیه نامی | حداقل 4753 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.6 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 2.5 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 210 میلی آمپر |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ابعاد سلول باتری | MAX 5.0(T)x20.5(W)x25.0(L)mm |
| ابعاد بسته باتری | MAX 5.0(T)x20.5(W)x27.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری های لیتیوم پلیر سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 170 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| اندازه بسته باتری | MAX 3.6*20.0*29.0mm |