| نوع باتری | باتری LiPO |
|---|---|
| مدل | UNM422035 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/300mA |
| نوع باتری | باتری لیپو استوانه ای کوچک |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 200mA ((1.0C) |
| نوع باتری | باتری با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| مدل | UNM801437 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 350 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 350 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون پلیمر |
|---|---|
| مدل | UNM 803040 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 950 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ | 1.0C / 4.2V |
| نوع باتری | باتری LiPo Rechargeabe استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 1100 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 550 میلی آمپر |
| حداکثر شارژ | 1100 میلی آمپر |
| نوع باتری | باتری LiPo Rechargeabe استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 1680 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 320 میلی آمپر |
| حداکثر شارژ | 1600 میلی آمپر |
| نوع باتری | باتری لیپو استوانه ای کوچک |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 65 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 65 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| نوع باتری | باتری LiPo Rechargeabe استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 630 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 315mA/0.5C |
| حداکثر شارژ | 3A/3.0V |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM533774 |
| ولتاژ اسمی | 3.85 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1800 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1800mA |
| نوع باتری | باتری لیپو ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM103962 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/3400mA |