| نوع باتری | 3باتری لیپو ولتاژ بالا 87 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 5000MAH |
| ولتاژ اسمی | 3.87 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.45 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 5000 میلی آمپر (1.0C-4.45V) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون پلیمری سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 110 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ پایانی | 3.0 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=110mAh) |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| جریان شارژ | 0.2C/0.5C/1.0C |
| حداکثر جریان شارژ مداوم | 2600mA (2.0C) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM744068 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3150 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 3250 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| طرح طراحی | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 50 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 50 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1850 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ابعاد بسته باتری | MAX 9.9(T)x34.5(W)x52.5(L)mm |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 60 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 چرخه (0.2C) |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمر، باتری لیتیوم یون، باتری لیپو |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/400mA |
| نوع | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 140 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ و دشارژ | 1.0C/140mA |
| نوع باتری | بسته باتری لیپو سفارشی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۶۲۰ میلی آمپر |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/620mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.7(T)x31.7(W)x30.0(L)mm |