| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 10.0(T)x20.0(W)x50.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری 3.8 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر 7.5 * 43.0 * 35.0 میلی متر |
| نوع باتری | 7بسته باتری لی پلیمری 4 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 720 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 7.4 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 720 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| اندازه سلول باتری | MAX 7.8(T)x25.5(W)x32.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM450839 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 110 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/110mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM303034 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۲۹۰mAh |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/290mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM522033 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM575957 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/2400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 4.1(T)x16.0(W)x45.0(L)mm |
| اندازه باتری | MAX 4.1(T)x16.5(W)x47.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 520 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| شکل و رنگ | منشوری، نقره ای |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 430 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=430mAh) |
| اندازه بسته باتری | MaxT5.0*W12.0*H75.0mm |