| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM503759 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1150 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1150mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | مواد شیمیایی |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/250mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM603450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM402025 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 140 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/140mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM281314 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 25 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/25mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM251515 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/30mA |
| انرژی | 0.111Wh |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| رنگ | نقره |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری 4.35 ولت |
|---|---|
| مدل | UNM652831 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 780 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 800 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM422027 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/160mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM442332 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/250mA |