| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM504050 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1170 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1170mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM103535 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1050 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1050mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM533774 |
| ولتاژ اسمی | 3.85 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1800 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1800mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602533 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/450mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM621644 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 470 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM112258 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1400mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM502448 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 720 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/720mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM462023 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 180 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/180mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 70 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM902040 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 730 میلی آمپر ساعت (تخلیه 3.0 آمپر) |
| ظرفیت معمولی | 750 میلی آمپر ساعت (تخلیه 3.0 آمپر) |