| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM802030 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 420 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/420mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM462030 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 220 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/220mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM852530 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 650mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/650mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM603450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM400816 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۳۲ میلی آمپر |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/32mA |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 60 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 چرخه (0.2C) |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 85 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول (حداکثر) | 3.9 * 28.5 * 30.5 میلی متر |
| اندازه باتری (حداکثر) | 4.5 * 15.0 * 24.0 میلی متر |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ظرفیت | 550mah |
| ولتاژ | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/550mA |
| ابعاد سلولی | 5.5*25.5*40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری کوچک |
|---|---|
| ولتاژ | 3.7 ولت |
| ظرفیت | 60 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/60mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 3.0(T)x12.5(W)x21.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری های قابل شارژ LiPO |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/400mA |
| ابعاد سلول باتری | MAX (T) 8.0* (W) 20.0* (H) 25.0mm |