| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM414464 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 850 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/850mA |
| نوع باتری | سلول لیتیوم یون استوانه ای |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 3800 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.6 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 2.5 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM502530 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 320 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 350 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر اندازه سلول | 10*30.5*40.5 میلی متر |
| حداکثر اندازه بسته باتری | 10*30.5*42.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM523436 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 550mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/550mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM502225 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 260mAh |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/260mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM902536 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 800 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/800mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM422027 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/160mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM451458 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 155 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/155mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM472023 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 165 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/165mA |