| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM852034 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/600mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM513436 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 700 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/700mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM575957 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/2400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم آهن فسفات |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 6 آه |
| ولتاژ اسمی | 3.2 ولت |
| شارژ ولتاژ محدود | 3.65 ولت |
| جریان شارژ/تخلیه استاندارد | 1C |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602728 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 480 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 500 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/1.5A |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM351225 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 90 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/90mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM451012 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۳۷ میلی آمپر |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/37mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM113465 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/3000mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM701450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/500mA |