| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| مدل | UNM902730 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 850 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 900 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمر قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه سلول | 5.5 * 23.0 * 38.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM322030 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 130 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/130mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM861632 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 380 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/380mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM561118 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 65 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/65mA |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمر، باتری لیتیوم یون، باتری لیپو |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/400mA |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| اندازه سلول باتری | حداکثر 10*30.5*40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM301235 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 100 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 100 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM802844 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 1030 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM342028 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/160mA |