| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM481240 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 185 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/185mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM251515 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/30mA |
| انرژی | 0.111Wh |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 200 میلی آمپر (1.0C-4.2V) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/500mA |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 150 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| نوع باتری | باتری لیتیوم آهن فسفات |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 4 هجری قمری |
| ولتاژ اسمی | 3.2 ولت |
| شارژ ولتاژ محدود | 0.03 ± 3.65 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 2.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 10.2x 34 x 52.5mm (T*W*L) |
| نوع باتری | 18650 باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 2600mAh@0.2C |
| ظرفیت اسمی (حداقل) | 2500mAh@0.2C |
| ولتاژ اسمی | 3.65 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 800 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه سلول باتری | MAX 8.0*20.0*50.5mm |