| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM503759 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1150 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1150mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM911775 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1340 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1340mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM112258 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM741671 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 840 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/840mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM502852 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 760 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/760mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 4.1(T)x16.0(W)x45.0(L)mm |
| اندازه باتری | MAX 4.1(T)x16.5(W)x47.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| رنگ | نقره |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| نوع باتری | باتری Ni-MH |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 1.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| وزن | 26 گرم |
| نوع باتری | باتری Ni-MH |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 1.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 700 میلی آمپر ساعت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| وزن | 12.5 گرم |
| نوع باتری | باتری NiMH |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 1.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2600 میلی آمپر ساعت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| وزن | 34 گرم |