| نوع باتری | 3بسته باتری های قابل شارژ مجدد 7 ولت لی پولی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 5500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 2750 میلی آمپر (0.5C-NCM) |
| اندازه سلول باتری | MAX 8.5(T)x42.0(W)x56.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری Ni-MH |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 1.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| وزن | 12 گرم |
| نوع باتری | باتری LiFePO4 قابل شارژ استوانه ای شکل |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ولتاژ نامی | 3.2 ولت |
| ولتاژ شارژ | 3.65 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 2.3 ولت |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| مدل | UNM372328 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 220 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM503040 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ظرفیت معمولی | 650mah |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM621644 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 470 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM373030 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM541416 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 81 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/81mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM442332 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/250mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM504050 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1170 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1170mA |