| نوع باتری | باتری Ni-MH |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 1.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| وزن | 25 گرم |
| نوع باتری | باتری Ni-MH |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 1.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 900 میلی آمپر ساعت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| وزن | 13.5 گرم |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM352023 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 115 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 125 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 110 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ و دشارژ | 1.0C/110mA |
| نوع باتری | باتری NiMH |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 1.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| وزن | 14 گرم |
| نوع باتری | باتری های 18650 |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 3200mAh@0.2C |
| ظرفیت اسمی (حداقل) | 3100mAh@0.2C |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602238 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/450mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM753440 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 950 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/950mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM851838 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/600mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM401014 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 25 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/25mA |