| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM902040 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 730 میلی آمپر ساعت (تخلیه 3.0 آمپر) |
| ظرفیت معمولی | 750 میلی آمپر ساعت (تخلیه 3.0 آمپر) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/1500mA |
| نوع باتری | باتری Li-Po |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 260mAh |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/260mAh |
| ابعاد سلولی | حداکثر 3.2 * 27.5 * 30.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 4.5(T)x27.0(W)x82.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1100 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ نیمینال | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری لیپو استیل |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 650mah |
| شارژ استاندارد | 130 میلی آمپر |
| حداکثر شارژ | 1000 میلی آمپر |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| حداقل ظرفیت | 2000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.5x40x67.5mm (T*W*L) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 6.0*50.5*80.5mm |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.0*50.5*82.5mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/دشارژ | 1.0C/250mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.0 * 20.0 * 30.0 میلی متر |