| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1850 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ابعاد بسته باتری | MAX 9.9(T)x34.5(W)x52.5(L)mm |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 800 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/800mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 7.5(T)x20.5(W)x44.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 80 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول | حداکثر 3.2 * 15.5 * 25.5 میلی متر |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه/دشارژ | 1.0C/80mA |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 260mAh |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/260mA |
| وزن باتری | حدود 5.0 گرم |
| نوع باتری | باتری LiPO |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/160mA |
| ابعاد سلول باتری | حداکثر 3.9 * 15.5 * 28.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری LiPo Rechargeabe استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 630 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 315mA/0.5C |
| حداکثر شارژ | 3A/3.0V |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون استوانه ای |
|---|---|
| ظرفیت معمولی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| جریان شارژ سریع | 2000 میلی آمپر (1C) |
| جریان تخلیه سریع | 4000 میلی آمپر (2C) |
| نوع | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 140 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ و دشارژ | 1.0C/140mA |
| نوع باتری | بسته باتری لیپو سفارشی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۶۲۰ میلی آمپر |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/620mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.7(T)x31.7(W)x30.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 130 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/130mA |
| اندازه بسته باتری | حداکثر 4.7 * 10.5 * 38.0 میلی متر |