| نوع باتری | باتری هیدرید فلزی نیکل |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 1.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 700 میلی آمپر ساعت |
| حداقل ظرفیت | 700 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 70mA / 0.1C |
| نوع باتری | 3باتری پلیمر لیتیوم 7 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 2000 میلی آمپر (1.0C-4.2V) |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/450mA |
| ابعاد بسته باتری | MAX 6.0*22.5*40.5mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM393548 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 820 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/820mA |
| نوع باتری | باتری Ni-MH |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 1.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2300 ماه |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| وزن | ۳۶ گرم |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM462023 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 180 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/180mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM402025 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 140 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/140mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1400 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 10.1(T)x30.0(W)x50.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یونی 21700 قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی (معمولی) | 5000mAh@0.2C |
| ظرفیت اسمی (حداقل) | 4900mAh@0.2C |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 5.1(T)x37.0(W)x61.5(L)mm |