| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM802036 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 520 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم بسیار نازک |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 45 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 45 میلی آمپر (1.0C-4.2V) |
| نوع باتری | باتری لیپو ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM361215 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 48 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/48mA |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 85 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول (حداکثر) | 3.9 * 28.5 * 30.5 میلی متر |
| اندازه باتری (حداکثر) | 4.5 * 15.0 * 24.0 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر T7.0*W34.0*H82.0mm |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=2000mAh) |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| اندازه سلول باتری | حداکثر 8.0 * 30.5 * 40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 6.0*50.5*80.5mm |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.0*50.5*82.5mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | 603450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| انرژی | 4.44 وات ساعت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 520 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| شکل و رنگ | منشوری، نقره ای |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/450mA |
| ابعاد بسته باتری | MAX 6.0*22.5*40.5mm |