| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM393548 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 820 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/820mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM701450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/500mA |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/2200mA |
| حداکثر جریان تخلیه | 1.0CA |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون ولتاژ بالا |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 360MAH |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| جریان تخلیه مداوم (حداکثر) | 1.0C/360mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری بزرگ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 3500mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه سلول باتری | MAX 8.3(T)x50.5(W)x63.0(L)mm |
| اندازه بسته باتری | MAX 8.5(T)x51.0(W)x65.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 260mAh |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/260mA |
| وزن باتری | حدود 5.0 گرم |
| نوع باتری | باتری های LiPO سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1150 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/1150mA |
| ابعاد سلول باتری | MAX 3.8(T)x48.5(W)x60.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری LiPO |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/160mA |
| ابعاد سلول باتری | حداکثر 3.9 * 15.5 * 28.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ غیر مجاز | 3.7 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1100 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1100mA |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 110 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ و دشارژ | 1.0C/110mA |