| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2300 ماه |
| ظرفیت معمولی | 2300 ماه |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 210 میلی آمپر |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ابعاد سلول باتری | MAX 5.0(T)x20.5(W)x25.0(L)mm |
| ابعاد بسته باتری | MAX 5.0(T)x20.5(W)x27.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 430 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0CA (=430mAh) |
| اندازه بسته باتری | MaxT5.0*W12.0*H75.0mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM682329 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 520 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 540 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 800 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/800mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 7.5(T)x20.5(W)x44.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یونی پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 150 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/150mA |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1850 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/1850mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.55*40.3*74.0mm |
| نوع | باتری پلیمر لیتیوم یون |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ولتاژ تخلیه | 3.0 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/600mA |
| نوع باتری | باتری Li-Po |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 260mAh |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/260mAh |
| ابعاد سلولی | حداکثر 3.2 * 27.5 * 30.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 60 میلی آمپر ساعت |
| جریان تخلیه | 3.0 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |