| نوع باتری | باتری LiPo Rechargeabe استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 1680 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 320 میلی آمپر |
| حداکثر شارژ | 1600 میلی آمپر |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM533774 |
| ولتاژ اسمی | 3.85 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1800 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1800mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM502448 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 720 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/720mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM372933 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 420 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 440mAh |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM373030 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 300 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/300mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM503759 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1150 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1150mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM502530 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 320 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 350 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM401014 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 25 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/25mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM603450 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1000mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM402025 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 140 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/140mA |