| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602533 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/450mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM342028 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/160mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM422027 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 160MAH |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/160mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری 3.8 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر 7.5 * 43.0 * 35.0 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری 3.8 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.35 ولت |
| اندازه سلول باتری | حداکثر 8.8 * 21.0 * 94.0 میلی متر |
| نوع | باتری لیتیوم پلیمری کوچک |
|---|---|
| مدل | UNM401115 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 40 میلی آمپر ساعت |
| جریان استاندارد شارژ/تخلیه | 0.2C/8mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM744068 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3150 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 3250 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | 3باتری پلیمر لیتیوم 7 ولت |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 2000 میلی آمپر (1.0C-4.2V) |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/1.0A |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM503040 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 600mah |
| ظرفیت معمولی | 650mah |