| نوع | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 140 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ و دشارژ | 1.0C/140mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 800 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه سلول باتری | MAX 8.0*20.0*50.5mm |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/1200mA |
| اندازه سلول باتری | حداکثر 10*30.5*40.5 میلی متر |
| نوع باتری | 3بسته باتری های قابل شارژ مجدد 7 ولت لی پولی |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 5500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 2750 میلی آمپر (0.5C-NCM) |
| اندازه سلول باتری | MAX 8.5(T)x42.0(W)x56.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمر قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه سلول | 5.5 * 23.0 * 38.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1850 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ابعاد بسته باتری | MAX 9.9(T)x34.5(W)x52.5(L)mm |
| رنگ | نقره |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 60 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| طول عمر چرخه | ≥500 چرخه (0.2C) |
| نوع باتری | باتری های قابل شارژ LiPO |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/400mA |
| ابعاد سلول باتری | MAX (T) 8.0* (W) 20.0* (H) 25.0mm |
| نوع باتری | باتری LiPo Rechargeabe استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 1100 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 550 میلی آمپر |
| حداکثر شارژ | 1100 میلی آمپر |
| نوع باتری | باتری لیپو با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 800 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 835 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ | 1C/800mA |