| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM923060 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2050 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 2100 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM802030 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 420 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/420mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM541416 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 81 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/81mA |
| نوع باتری | باتری لیپو ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM103962 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3400 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/3400mA |
| نوع | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM 603458 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| جریان استاندارد شارژ/تخلیه | 0.2C/300mA |
| نوع باتری | باتری LiPo قابل شارژ |
|---|---|
| مدل | UNM902730 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 850 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 900 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری های LiPO |
|---|---|
| ظرفیت | 550mah |
| ولتاژ | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1.0C/550mA |
| ابعاد سلولی | 5.5*25.5*40.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یون پلیمر |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 900 میلی آمپر ساعت |
| اندازه سلول باتری | MAX 6.0*30.5*48.5mm |
| اندازه بسته باتری | MAX 6.0*30.5*50.5mm |
| نوع باتری | بسته باتری لیپو سفارشی |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۶۲۰ میلی آمپر |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/620mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.7(T)x31.7(W)x30.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری قابل شارژ مجدد لیتیوم پلیمر |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |