| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM753440 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 950 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/950mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/1500mA |
| نوع باتری | باتری با سرعت تخلیه بالا |
|---|---|
| مدل | UNM801437 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 350 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 350 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM301235 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 100 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 100 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلی ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM622526 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ظرفیت معمولی | 430 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 9200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.87 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.45 ولت |
| حداکثر جریان شارژ | 6440 میلی آمپر (0.7C-4.45V) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری استوانه ای / باتری لیپو استوانه ای |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت معمولی | 680 میلی آمپر ساعت |
| شارژ استاندارد | 130 میلی آمپر |
| حداکثر شارژ | 650 میلی آمپر |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمر، باتری لیتیوم یون، باتری لیپو |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 400mah |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/400mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه | 3.0 ولت |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM852530 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 650mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/650mA |