| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 1000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| رنگ | نقره |
| طول عمر چرخه | ≥500 بار |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/200mA |
| ابعاد بسته باتری | 3.2 * 20.5 * 37.5 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 250 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/دشارژ | 1.0C/250mA |
| اندازه سلول باتری | MAX 5.0 * 20.0 * 30.0 میلی متر |
| نوع باتری | باتری لیتیوم یونی ولتاژ بالا پلیمری |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1700 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1700 میلی آمپر (1.0 درجه سانتیگراد) |
| اندازه سلول باتری | MAX 8.5(T)x36.0(W)x39.0(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM851228 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 230 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 240mAh |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM602238 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 450 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/450mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM303034 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | ۲۹۰mAh |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/290mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM462023 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 180 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/180mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM481240 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 185 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/185mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM561118 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 65 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/65mA |