| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM501230 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 170 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت معمولی | 180 میلی آمپر ساعت |
| نوع باتری | باتری پلیمر لیتیوم قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1200 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 5.1(T)x37.0(W)x61.5(L)mm |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM963872 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 3700mah |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/3700mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM1260110 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 10000 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/10000mA |
| نوع باتری | باتری لی پلیمری ولتاژ بالا |
|---|---|
| مدل | UNM321223 |
| ولتاژ اسمی | 3.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 75 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/75mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| ظرفیت اسمی | 350 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| حداکثر جریان شارژ/تخلیه | 1C/350mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| ظرفیت اسمی | 1500 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 1.0C/1.5A |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 2000 میلی آمپر ساعت |
| ولتاژ شارژ | 4.2 ولت |
| اندازه بسته باتری | MAX 10.2x 34 x 52.5mm (T*W*L) |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM432031 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 270 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/270mA |
| نوع باتری | باتری لیتیوم پلیمری |
|---|---|
| مدل | UNM463028 |
| ولتاژ اسمی | 3.7 ولت |
| ظرفیت اسمی | 350 میلی آمپر ساعت |
| حداکثر جریان شارژ و تخلیه | 1C/350mA |